
Jandzi upes aizmugurējie viļņi spiež priekšējos viļņus, un katrs vilnis ir augstāks par otru. Tas ir tāds aizmugures vilnis. Ievērojot Changjiang Sanluan Seiko kvalitāti, detaļas un materiāli ir vairāk optimizēti, lai transportlīdzekļa kopējā veiktspēja tiktu uzlabota līdz augstākam līmenim. Long priekšējais amortizators, trīspakāpju aizmugurējā ass ar aizmugurējo degļu, izsmalcināti inženiertehniskie ratiņi, trīsriteņu maiņa utt. ir integrēti, padarot to par ieteicamu produktu starp kravas tricikliem.

Četri priekšnesumi
1. Stūre ir elastīga, viegla, ērta, tāpēc nejūt rokas, nav viegli nogurst
2. DAYANG īpaša trieciena absorbcijas iekšējā drukāšanas jauninājums, labāks trieciena absorbcijas efekts, mīkstāks
3. Sākotnējā TOR struktūra tiek izmantota bremzēšanai, lai padarītu saprātīgāku jaudas sadali un pārvadi un nodrošinātu bremzēšanas drošību.
4. Patentēti instrumenti garantē stūres leņķus


| lieta | vērtību |
| Degvielas tvertnes tilpums | 10-20L |
| Pasažieri | 1 |
| Bremžu sistēma | Priekšējais cilindrs plus aizmugurējais cilindrs |
| Riepu izmērs | 5.00-12 |
| Pašmasa | 400-500 kg |
| Maksimālais ātrums | 30-50Km/h |
| Kravas ietilpība | Lielāks vai vienāds ar 400 kg |
| Pakāpju spēja | 10-15 grāds |
| Izmantot priekš | Krava |
| Braukšanas veids | Motorizēts |
| Ķermeņa tips | Atvērt |
| Jauda | 200 - 250W |
| spriegums | 48V |
| Nobīde | 111 - 150cc |
| Zīmola nosaukums | CQSP |
| Izcelsmes vieta | Ķīna |
| Čuncjina | |
| Izmērs | 2000*1350mm |
| Sertifikācija | DOT |
| Dzinējs | 150CC, gaisa dzesēšana |
| Krava | 1.7m*1.25m |
| Akumulators | 12V9Ah |
| Jauda | > 800W |
| Krāsa | Pielāgots |

Trīsriteņu pārdošanas modelis
Turklāt DAYANG apvienos pašmāju ārkārtīgi profesionālu un pieredzējušu stratēģijas aģentūru, lai apvienotu tradicionālās trīsriteņu pārdošanas metodes, mobilo internetu ar koplietošanas ekonomiku, lai izveidotu "Izplatītāju VCCP pārdošanas sasniegumu palielināšanas modeli.": Lai palīdzētu DAYANG izplatītājiem "pārdot trīsriteņus no veikaliem lai noslēgtu darījumu, sākot no klientu daudzuma palielināšanas līdz labām atsauksmēm, lai pilnībā uzlabotu gala pārdošanas konkurenci, draugi!
Populāri tagi: 110cc trīsriteņu motoru izgāztuve, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pielāgota, augstas kvalitātes, pārdošanai










