| Modelis | DY1200DZH-2 |
| Ķermeņa izmērs | 150 Freight Express" 1,5*1 m kravas vagons |
| Aizmugurējās ass un ātruma attiecība | konusveida-160 aizmugurējā ass |
| Liela rāmja stāvoklis | kravas plaukts, |
| Tērauda plāksne | 500 garumā, 5 gab |
| Motors | 1000 W, 18 cauruļu divrindu kontrolieris |
| amortizators | 37 iekšējā atspere |
| priekšējās un aizmugurējās riepas | 3.75-12 |
| Akumulators | 72V45A |







Kvalitāte ir dzīves kredīts ir pamats" ir ne tikai princips, ko visi BEIYI ražošanas darbinieki atbalsta, bet arī mērķis uz to tiekties. Koncentrējieties uz uzņēmējdarbības garu, izveidojiet izcilu jauninājumu un attīstības nodaļu. Ņemot vērā jaunās vēsturiskās iespējas un izaicinājumus, mēs esam pārliecināti, atbildīgi un spējīgi radīt arvien labākus produktus un sniegt visaptverošākus pakalpojumus jaunajiem un vecajiem klientiem mājās un ārzemēs.
1. Kādas ir jūsu priekšrocības? A: Godīgs bizness ar konkurētspējīgu cenu un profesionāls pakalpojums eksporta procesā. A: Mēs uzskatām godīgu par mūsu uzņēmuma dzīvi, un mēs varam jums pastāstīt mūsu dažu citu klientu kontaktinformāciju, lai jūs varētu pārbaudīt mūsu kredītu. Bez tam, Alibaba nodrošina tirdzniecību, jūsu pasūtījums un nauda tiks labi garantēta. 3. Vai jūs varat dot garantiju saviem produktiem? Lūdzu, nekavējoties sniedziet atsauksmes, ja neesat apmierināts ar mūsu kvalitāti vai pakalpojumiem. 4. Kur jūs esat? A: Protams, laipni aicināti apmeklēt mūsu rūpnīcu jebkurā laikā.
Mēs piedāvājam CKD, SKD trīsriteņus. Jebkuras īpašas prasības attiecībā uz iepakojumu, lūdzu, sazinieties ar mums. Katrs modeļa materiāls tiks iesaiņots atsevišķi, iepakošanas sistēma ievēros ISO iepakošanas standartus. Trauslie materiāli jāiepako atbilstoši ISO trauslo materiālu iepakošanas sistēmai. jūras ostu un starptautisko transporta sadarbību.


Populāri tagi: elektriskie trīsriteņi trīsriteņu ātrgaitas, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pielāgota, augsta kvalitāte, pārdošanai













