Luksusa ratiņu motorizēts kravas tricikls 200cc trīs riteņu motocikls, kas izgatavots Ķīnā, vislabākā cena un augsta kvalitāte
Trīsriteņu motorizēts kravas tricikls




Trīsriteņu motorizēts kravas tricikls
| lieta | vērtību |
| Izmantot priekš | Kravas |
| Braukšanas veids | Motorizēts |
| Ķermeņa tips | Atvērt |
| Sertifikācija | CCC |
| Jauda | & gt; 800W |
| spriegums | 12V |
| Pārvietojums | 151-200cc |
| Zīmola nosaukums | DAYANG |
| Izcelsmes vieta | CHO |
| Izmērs | 3600*1450*1600 mm |
| Produkta nosaukums | Trīsriteņu trīsriteņi |
| Krāsa | Pielāgots |
| Dzinējs | 200cc/250cc/300cc |
| Motora tips | Viena cilindra 4 gājiens |
| Bremze | Trumuļa bremze |
| Riepa | 5.00-12 |
| Iekraušanas jauda | 1000 kg |
| Sistēmas palaišana | Elektriskais + starta sākums |
| Kravas kastes izmērs | 2200*1300 Mm |
Populāri tagi: trīsriteņu motorizēts kravas trīsritenis, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pielāgota, augsta kvalitāte, pārdošanai














