






Jaudīgs trīsriteņu motocikla 300cc un 350cc 5 riteņu smagā iekraušanas trīsriteņa dzinējs
Jaudīgs trīs riteņu motocikla dzinējs 300cc un 350cc 5 riteņu smags kravas tricikls, 50*100 divslāņu rāmis, var tikt piestiprināts pie riteņa ar attālumu 1700,
ar malu 750, siju 1050, sadalītas pusotras rindas, kravas izmērs: 2,8*1,4 m,
dubultā Alexs offull peldošā 168 ātruma attiecība 10:37, 6+ 4 lokšņu atsperes, 5 ātrumi, ar līdzsvara stieni, pozicionēšana {{5}}. Yuanxing riepas 5,00-12 priekšā un aizmugurē
Ir vislabākās ražošanas iekārtas, testēšanas iekārtas, tehniskais personāls un vadības personāls vietējā rūpniecībā. Galvenās detaļas, rāmis, ratiņi un aizmugurējā ass ir pašizveidotas, un kvalitāti var labāk kontrolēt. Izmaksas var arī samazināt līdz minimumam. Visaptverošas produktu sērijas, tostarp vieglās automašīnas, kravas automašīnas un pilnībā slēgtas sērijas. Vietējā tirgū ir pārbaudīta produkta kvalitāte, lai nodrošinātu, ka eksportēto modeļu kvalitāte ir pilnīgāka. Izmantojot vietējo piekļuvi, 3C, vides aizsardzība aizsardzība, ISO9001, SON, Bureau Veritas, Rheinland un citi sertifikāti.
Kopējā platība ir 130 000 kvadrātmetru, un ražotnes platība ir 100 000 kvadrātmetru.
Ārējās tirdzniecības pakalpojumu komanda ar augstākās klases valodu un profesionālām tehnoloģijām var rūpīgāk izprast jūsu vajadzības un ātri un savlaicīgi atrisināt jūsu problēmas.
Fenga kungs jau trīs gadus nodarbojas ar trīsriteņu motociklu tirdzniecību,
Zhao kungs 16 gadus nodarbojas ar trīsriteņu motociklu tehnoloģijas izpēti un attīstību.
Li kungs trīs gadus nodarbojas ar trīsriteņu motociklu rūpniecību,
Yu Gong ir nodarbojies ar trīsriteņu motociklu izstrādi 12 gadus.
Džong kungs 10 gadus nodarbojas ar motociklu trīsriteņu elektroierīču projektēšanu.
Yan kungs motociklu nozarē darbojas jau 35 gadus.
Jūs esat kungs motociklu vadības amatos vairāk nekā 30 gadus.
Vanga kungs ar trīsriteņu motociklu tirdzniecību nodarbojas jau 15 gadus.
Ren kungs nodarbojas ar trīsriteņu motociklu tirdzniecību 16 gadus.





| lieta | vērtību |
| Izmantot priekš | Kravas |
| Braukšanas veids | Motorizēts |
| Ķermeņa tips | Atvērt |
| Sertifikācija | CCC |
| Jauda | & gt; 800W |
| spriegums | 12V |
| Pārvietojums | & gt; 250cc |
| Zīmola nosaukums | DAYANG |
| Izcelsmes vieta | Čuncjina, Ķīna |
| Izmērs | 3.9m*1.4m*1.35m |
| Produkta nosaukums | Kravas trīsritenis |
| Dzinējs | 300cc |
| Motora tips | Ar ūdeni dzesēts dzinējs |
| Riepa | 5.00-12/5.00-12 |
| Ritenis | Pieci riteņi |
| Aizmugurējā ass | dubultās aizmugurējās asis |
| Kravas kastes izmērs | 2.6m*1.4m |
| amortizators | Visu reljefu amortizators |
| Krāsa | Pielāgots |
| Iekraušanas jauda | 1000 kg-2000 kg |
Populāri tagi: dubultā aizmugurējā ass piecu riteņu kravas trīsritenis, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pielāgota, augsta kvalitāte, pārdošanai












