DAYANG 2021 jauna modeļa motorizēts tricikls Populārs pieaugušo motocikls 250 CC benzīna kravas tricikls RUITENG motocikls ar kravas kasti









DAYANG 2021 jauna modeļa motorizēts tricikls Populārs pieaugušo motocikls 250 CC benzīna kravas tricikls RUITENG motocikls ar kravas kasti
| lieta | vērtību |
| Izmantot priekš | Kravas |
| Braukšanas veids | Motorizēts |
| Ķermeņa tips | Atvērt |
| Sertifikācija | CCC |
| Jauda | & gt; 800W |
| spriegums | 12V |
| Pārvietojums | & gt; 250cc |
| Zīmola nosaukums | DAYANG |
| Izcelsmes vieta | Čuncjina, Ķīna |
| Izmērs | 3900*1450*1500 mm |
| Produkta nosaukums | Trīsriteņu trīsriteņi |
| Dzinējs | 250cc ūdens dzesēts |
| Motora tips | Viena cilindra 4 gājiens |
| Kravas kastes izmērs | 2200*1300 Mm |
| Iekraušanas jauda | 1000 kg-2000 kg |
| Krāsa | sarkans |
| Maksimālais ātrums | 60 km/h |
| Degvielas veids | Benzīns Benzīns |
| Akumulators | 28A |
| Lietošana | Kravu pārvadājumi |
Populāri tagi: motorizēts trīsritenis ar kravas kasti, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pielāgota, augsta kvalitāte, pārdošanai













