trīsriteņu ūdens tvertnes tilpums: 200CC/250CC/300CC
Ūdens tankkuģis trīsriteņu lieljaudas 1500L
Zongshen 250cc ūdens dzesēšana, 50*100 ķīlis, ārējā 5+2 tērauda plāksne, 1500L ūdens tvertne,
pilnībā peldošs pastiprinātājs king 220 bungu bremzes aizmugurējā ass, dubultie aizmugurējie riteņi
priekšējā un aizmugurējā riepa kopējā 5.0, 09 četru atsperu amortizators





2021 DW-3 augstas kvalitātes 200 250CC motorizēta speciāla kabīnes ūdens tvertne 1600L tricikli Ražošana kravas ūdens tankkuģis motocikls
| lieta | vērtību |
| Izmantot priekš | Kravas |
| Braukšanas veids | Motorizēts |
| Ķermeņa tips | Slēgts |
| Sertifikācija | CCC |
| Jauda | & gt; 800W |
| spriegums | 36V |
| Pārvietojums | 201 - 250cc |
| Zīmola nosaukums | DAYANG |
| Izcelsmes vieta | Čuncjina, Ķīna |
| Izmērs | 3600m*1250m*1400m |
| Krāsa | Zils |
| Produkta nosaukums | trīsriteņu ūdens tvertne |
| Dzinējs | 200cc/250cc/300cc ūdens dzesēšana |
| Šasija | 50*100 |
| Kabīne | Puskajīte |
| Materiāls | dzelzs |
| Aizmugurējā bremze | Hidrauliskais |
| Riteņu tips | Pieci |
| Priekšējā/aizmugurējā riepa | 5.00-12/5.00-12 |
| Darbības modelis | Rokturis (pēc izvēles automašīnas stūre) |
Pielietojums: piemērots dažādām vietām
Mūsu vajāšana: veltiet tam, lai, vēlams, sniegtu klientiem apmierinošus produktus un rūpīgāk apkalpotu.
1. Pielāgošana dažādiem stiliem un krāsām
2..TOP 3 Dzinējs jūsu izvēlei
3. Daļu piegāde-visas detaļas, kvalitātes& savlaicīga
4. Saistītās iekārtas
Chongqing Beiyi Vehicle Industry Co, Ltd ir meitasuzņēmums, ko Chongqing izveidoja Luoyang Beiyi Chu Motorcycle Co., Ltd.
Projekta platība ir 78 775 kvadrātmetri, un kopējā būvniecības platība ir 75 866 kvadrātmetri; ir 700 darbinieki, tostarp 35 inženiertehniskie darbinieki;
Ražošanas aprīkojums ir pabeigts, un pārbaudes aprīkojums atbilst ražošanas prasībām, ieskaitot 1 rāmja metināšanas līniju, 1 transportlīdzekļa montāžas līniju un 1 transportlīdzekļa pārbaudes līniju;
Tam ir arī citas veiktspējas pārbaudes iekārtas un dažādas fizikālās un ķīmiskās testēšanas iekārtas un iekārtas ar pilnīgām testēšanas metodēm. Trīsriteņu motociklu ražošanas jauda gadā ir 150 000.
Materiālu tehnoloģija: no 100 tērauda izstrādājumiem mēs atlasīsim 5-10 izstrādājumus, kas atbilst mūsu standartiem. Attiecībā uz atlikušajiem materiālu piegādātājiem mēs piegādāsim citas otrā un trešā līmeņa rūpnīcas, tikai tās, kas atbilst mūsu iepriekšējam biezumam, izmēram un materiālam. Lai izietu pārbaudi, mūsu atlases līmenis ir 5%-10%. Un mūsu rāmja ražošanas līnija sastāv no 18 procesiem.
Populāri tagi: ūdens cisternas trīsriteņu lieljaudas 1500l, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pielāgota, augsta kvalitāte, pārdošanai













