Motorizēts kravas motocikls 250cc trīsriteņu motociklu gāzes vai benzīna degviela Smags motorizēts 3 riteņu motocikls





Smags motorizēts 3 riteņu motocikls
| lieta | vērtību |
| Izmantot priekš | Kravas |
| Braukšanas veids | Motorizēts |
| Ķermeņa tips | Atvērt |
| Sertifikācija | CCC |
| Jauda | & gt; 800W |
| spriegums | 12V |
| Pārvietojums | 201 - 250cc |
| Zīmola nosaukums | DAYANG |
| Izcelsmes vieta | Čuncjina, Ķīna |
| Izmērs | 3.6*1.4*1.5m |
| Produkta nosaukums | Kravas trīsritenis |
| Krāsa | Pielāgots |
| Dzinējs | 250cc ūdens dzesēts |
| Motora tips | Viena cilindra 4 gājiens |
| ķīlis | 50*100 |
| Kravas kastes izmērs | 2.30*1.40m |
| Lapu pavasaris | 6+2 |
| Riepa | 5.50-13 |
| amortizators | 09 |
| Degvielas veids | Benzīns Benzīns |
Populāri tagi: smags motorizēts 3 riteņu motocikls, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pielāgota, augsta kvalitāte, pārdošanai













