Luksusa ratiņu motorizēts kravas tricikls 200cc trīs riteņu motocikls, kas ražots Ķīnā, vislabākā cena ar augstas kvalitātes trīs riteņu kravas motociklu





| lieta | vērtību |
| Izmantot priekš | Kravas |
| Braukšanas veids | Motorizēts |
| Ķermeņa tips | Atvērt |
| Sertifikācija | CCC |
| Jauda | & gt; 800W |
| spriegums | 12V |
| Pārvietojums | 201 - 250cc |
| Zīmola nosaukums | DAYANG |
| Izcelsmes vieta | Čuncjina, Ķīna |
| Izmērs | 3.6m*1.4m*1.35m |
| Produkta nosaukums | Trīsriteņu trīsriteņi |
| Krāsa | sarkans |
| Dzinējs | 250cc ūdens dzesēts |
| Riepa | 5.5-13 |
| Degvielas veids | Benzīns Benzīns |
| Kravas kastes izmērs | 2.30*1.40m |
| amortizators | Kalnu tipa amortizators/09 amortizators |
| Aizmugurējā ass | Pilnībā peldošs pastiprinātāju karalis |
| ķīlis | 50*100 |
| Lapu pavasaris | 6+2 gab |
Populāri tagi: atvērts virsbūves trīsriteņu kravas motocikls, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pielāgota, augsta kvalitāte, pārdošanai















